Nabídka apartmánů na Kypru

Jeďte na dovolenou do svého, nebo vydělávejte 70 000 Kč měsíčně pronájmem

Novostavba na severním Kypru

Cena jako za chatu v ČR, ale 9× vyšší výnos

Kdykoli si zamanete, jste za 3 hodiny na středomořské grilovačce. Na Kypru se dá žít i v krátké zimě na horách, proto zvládnete vytížit pronájem 12 měsíců v roce.

Vlastníkem plážového apartmánu můžete být už za cca 1 milion korun. Výnos z nájmů začíná na 2,5 tisících korunách denně, takže se vám investice vrátí přibližně za 3,5 roku.

K tomu Kypr je světem považovaný za klenot středomoří. V nohách vás bude hřát písek z nádherných pláží, v peněžence pak výdělek z pronájmu. Proč investovat na Kypru a proč s námi?

  • Po vstupu do EU je Kypr na ekonomickém vzestupu (také díky ropě). Ceny novostaveb velmi rychle stoupají a je o ně zájem
  • Investice se vám vrátí během 3-4 let. Na Kypru je nízká daň z pronájmu a měna je vůči české koruně velmi výhodná (tedy levné jídlo a zábava)
  • Kypr je perla středomoří pro turistiku, sport (surfing, cyklistika) a odpočinek u křišťálově čistého moře
  • My za vás vyřešíme úplně vše a vy se budete mít vždy na koho obrátit
  • Dokážeme zařídit hypotéku bez úroku na 50 % ceny nemovitosti (při splatnosti do 2 let)
  • Získáte velmi stabilní investici, která aktivně roste. A kdykoliv budete chtít, můžete si užít nádhernou dovolenou

Aphrodite Spa Residence

od 1 838 340 Kč

Tato exkluzivní nemovitost se nachází přímo u krásné písečné pláže, obklopená mandarinkovými háji, deset minut od tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Toto luxusní a moderní ubytování má strategickou polohu, aby poskytovalo nepřerušené výhledy na západní pobřeží Středozemního moře a bezkonkurenční západy slunce na západ – s dechberoucím výhledem na hory Troodos na jihu. Uvnitř elegantního designu bytu najdete pohodlí a kvalitu, přičemž všechny pokoje a okna jsou navržena tak, aby maximalizovala váš prostor a zároveň vám umožnila vychutnat si nádherný výhled.

Deja Blue ECO Wellness

od 1 286 838 Kč

Díky veškerému nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento projekt zvýšenou provozní kapacitu k hostování hostů nejen během letní sezóny, ale také v zimě. Je to tedy skvělá investiční příležitost, ať už jde o příjmy z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu. Jen 5 minut odtud je golfové hřiště Korineum – s profesionálním 18 jamkovém golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za pouhých 25 minut se dostanete do Kyrenie – hlavního města severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem.