Josef Kříženecký

Reality jsou mojí vášní již od roku 1996. Mým největším koníčkem je výstavba nových bytů, prodej developerských projektů a investice do nemovitostí.

Základem profesionální práce realitního makléře je, vedle jeho odbornosti, především pomoc klientům zjednodušit jejich cestu k vysněnému bydlení. Proto jsem svoji kvalifikaci rozšířil o zkoušku ČNB pro zprostředkování hypoték. Moji klienti tak mají nákup nemovitosti i její financování skutečně „pod jednou střechou“.

Jsem rád, že mohu svoji práci podložit řadou ocenění nejen v ČR, ale i na mezinárodní úrovni.

Jsem akreditovaný MMR jako zkušební komisař pro certifikaci realitních makléřů. Také jsem Garant studijního programu akreditovaného MŠMT, pro realitní makléře,  MASTER of REAL ESTATE, na Vysoké škole finanční a správní.

S úctou,

Josef Kříženecký

Váš realitní makléř

 

KONTAKTUJTE MĚ

Již 20 let s vámi

Reality a hypotéky pod jednou střechou

Pepa-Krizenecky_2.jpg
Pepa-Krizenecky_3.jpg
Pepa-Krizenecky_1.jpg
Pepa-Krizenecky_4.jpg

Co nás společně čeká

- specifikace prodávané nemovitosti včetně právní stránky případně požadavků pro banku (půdorysy, LV, nabývací titul, atd.)

- správné nastavení reálné prodejní ceny

- zamyšlení se nad prodejní strategií s ohledem na Vaše potřeby … vše na profesionální úrovni s cílem prodat Vaši nemovitost v krátkém časovém úseku a za maximální možnou cenu

Klíčový krok, který je z 90 % rozhodující pro Váš prodej, proto přípravě věnuji opravdu hodně času.

Zaměřuji se především na detaily interiéru, tzv. Homestaging. Jsem perfektcionalistka  a doladěný útulný interiér se prodává úplně sám.

Pracuji s týmem profesionálních fotografů, kteří dokonale zachytí Vaší nemovitost. Každá nemovitost má to „top“ a je potřeba to neopomenout a pověnovat tomu náležitou pozornost, …. protože na detailech „záleží“.

Vytvoření inzerátu a propagace na největších realitních portálech a sociálních sítích.

Všechny zájemce provedu nemovitostí s maximální empatií. Zájemce ode mě získává veškeré informace nejen o samotné prodávané nemovitosti, ale je i informován o dalším postupu, který by v případě zájmu následoval.

Pro hladký průběh zajistím pro Vás kompletní administrativu včetně právního servisu, advokátní úschovy, jednání s bankami (pokud součinnost bude vyžadována) a také Katastrálního úřadu. Během celého obchodního případu udržuji kontakt se všemi stranami, průběžně informuji o jednotlivých krocích až do podepsání veškerých smluv včetně ověření podpisů.

Novému majiteli předáme společně nemovitost včetně Předávacího protokolu a zaevidování konečných stavů energií. Zajistím pro Vás i kompletní přepsání energií a je hotovo.

Služby

Odhad zdarma

Vstupní tržní odhad nemovitosti zdarma. Čas investovaný do přípravy strategie a nemovitosti k prodeji se vám desetinásobně vrátí.

Právní servis

Advokátní, notářská nebo bankovní úschova finančních prostředků je u nás samozřejmostí.

Homestaging

Dokonalá příprava vaší nemovitosti na prodej je základem pro prodej za nejvyšší možnou cenu.

3D půdorysy a plány

Ukážeme přesnou dispozici nabízené nemovitosti, takže kupující mají šanci vyhodnotit ještě před prohlídkou, zda jim vyhovuje.

Stránka nemovitostí

Prezentace nemovitosti na samostatné stránce.

Reklama na sociálních sítích

Promování nemovitosti na Facebooku.

Co o mně říkají klienti?
Lucie Hrabětová

Profesionální přístup a skutečný zájem o klienta. Předem jsem byla o všem perfektně informována. Velká spokojenost. Příště bych nevolila jinak.

Miroslav Kubát

Vše v naprostém pořádku. Ať už komunikace, rychlost zařízení veškeré operativy či samotný přístup makléře. Pan Kříženecký je tím správným člověkem na svém místě!

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci. Věřím, že z nového bydlení máte radost. Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň. Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

VÍCE REFERENCÍ

15

let v oboru

435

spokojených klientů

30

průměrná doba prodeje

2563

šálků kávy s klienty