O MNĚ

Můj příběh

V realitách pracuji již od roku 1996. Jako realitní makléř se zaměřuji na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, činžovních domů i komerčních nemovitostí. Moji snahou je se co nejlépe orientovat v nabídce nových bytů a poskytovat kupujícím, kteří hledají nové bydlení, odbornou podporu v otázkách realit a hypoték.

Vedle klasické realitní činnosti se specializuji oblast výstavby nových bytů, spolupracuji s developerskými společnostmi a věnuji se poradenství developerům v oblasti prodeje, marketingu a reklamy. V rámci sítě CENTURY 21 působím jako garant a projekt manažer developerských projektů pro Českou republiku.

Jedním z mých cílů je udělat z realitního trhu profesionálnější a bezpečnější místo, a proto od roku 2020 také působím jako zkušební komisař odborné způsobilosti realitních makléřů s akreditací od Ministerstva pro místní rozvoj a starám se o rozvoj a vzdělávání makléřů.

Z hlediska úspěchů v oblasti realit mohu zmínit opakované umístění v TOP 10 makléř roku Century 21 Czech Republic a získání několika prestižních, mezinárodních ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 International, a také vstup do síně slávy Century 21 Czech Republic.

Jsem absolventem Vysoké školy finanční a správní v oboru marketingová komunikace. Hovořím česky, anglicky a rusky.