Co o mně říkají?

Jan Cempírek

Dopuručuji!
Minulý rok jsem kupoval nemovitost a se službami jsem byl velice spokojený. Pan Kříženecký, majitel a makléř v jedné osobě je zajisté člověk na svém místě.
Žiju v zahraniči a tudíž jsem musel být "složitějším" klientem, ale přesto vše proběhlo velmi hladce. Velmi profesionální přístup, vše mi bylo jasně vysvětleno od A do Z a s ničím nebyl problém. Za mě určitě 5 hvězdiček!
Moc děkuji za veškerý Váš čas i péči. Přeji hodně štěstí a úspěchů.

Reference
Andrea Klikorková

Majitel kanceláře je makléřem na správném místě. Má profesionální přístup, je velice ochotný a empatický. Pro zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí doporučuji právě tuto kancelář.

Reference
Jan Novák

Pan Kříženecký byl vždy vstřícný a k prodávané nemovitosti předával komplexní a pravdivé informace. Koupě a předání nemovitosti proběhla bez jakýchkoliv problémů.

Reference
Alena Řeháková

Jsem se spoluprací s panem Kříženeckým velmi spokojena. Poskytuje mně jako pronajímateli plnou a kvalifikovanou podporu.

Reference
Miroslav Kubát

Vše v naprostém pořádku. Ať už komunikace, rychlost zařízení veškeré operativy či samotný přístup makléře. Pan Kříženecký je tím správným člověkem na svém místě!

Kupující
Jan Roubíček

Vše proběhlo hladce a ke spokojenosti obou aktérů.

Reference
Pavla Poláčková

Perfektni servis.

Prodávající
Lucie Hrabětová

Profesionální přístup a skutečný zájem o klienta. Předem jsem byla o všem perfektně informována. Velká spokojenost. Příště bych nevolila jinak.

Prodávající